Welkom bij Volley2b

Wij zijn een veelzijdige vereniging met leden uit Bleiswijk, Bergschenhoek, Berkel en Rodenrijs en omgeving. Gezelligheid en prestaties gaan bij ons hand in hand. Wij hebben trainings- en wedstrijdgroepen voor alle leeftijden en niveaus. Onze senioren afdeling bestaat uit meerdere herenteams en damesteams. Naast een enthousiaste recreantenafdeling hebben we tevens een startersgroep voor diegenen die willen leren volleyballen of meer van het spel willen begrijpen. Onze Jeugdafdeling bestaat uit jongens- en meisjesteams en de CMV leden van 7-12 jaar spelen en trainen ook in gemengde teams.
Daarnaast hebben we een volleybal speeltuin voor kinderen van 4-7 jaar. Sinds mei 2016 hebben we een eigen Beach afdeling met 3 mooie beachvelden. Vanaf medio mei gaan we naar buiten en starten we daar weer met lessen en vrij-beachen.
Neem gerust eens een kijkje op onze homepage en bij de diverse items op de menu-balk.

Voor vragen, aanmeldingen of proeflessen, mail info@volley2b.nl

Onder de verschillende linken op de menu balk vindt u informatie over onze club, bijvoorbeeld onder de link ‘Technische Info’ informatie over jeugd-, senioren- en recreanten afdeling en bij ‘Info- contact’ staan al onze contact adressen.

Voor contact met het dagelijks bestuur kunt u mailen naar bestuur@volley2b.nl

Voor vragen over wedstrijden naar wedstrijdsecretaris@volley2b.nl

 

Bestuur

Dagelijks Bestuur

Voorzitter: Marc Bloemhard – voorzitter@volley2b.nl

Secretaris: Jeanine Luijt – secretaris@volley2b.nl

Penningmeester: Mieke Hoek – penningmeester@volley2b.nl

mailadres bestuur: bestuur@volley2b.nl

 

Andere Bestuursleden:

P&R en Sponsoring: Wouter van Dijk – sponsoring@volley2b.nl

Werving en Evenementen: Gardi Minderman – werving@volley2b.nl

Technisch Coördinator: Bart Visser – tc@volley2b.nl

Commissies

Evenementencommissie – ec@volley2b.nl

Financiële commissie – financien@volley2b.nl

Sponsorcommissie – sponsoring@volley2b.nl

Technische commissie – tc@volley2b.nl

Contact

Zou u eigenlijk met een team een wedstrijd komen spelen bij Volley2b maar bent u verhinderd?

Laat het ons dan op tijd weten!

Mail onze wedstrijdsecretarissen via wedstrijdsecretariaat@volley2b.nl

  • Is het te laat om te mailen bel dan Sporthal De Ackers, tel.010-5212245 of Sporthal De Zijde 010-5114581 en vraag naar iemand van het betreffende Volley2b-team

Kunt u via bovenstaande manieren niemand te pakken krijgen; bel dan in het uiterste geval:

  • Wedstrijdsecretariaat: Inge Goudriaan, tel. 06-45773390

Sporthal de Ackers

Groeneweg 27
2661 AL Bergschenhoek
Tel: 010-5212245

Sporthal de Zijde

De Zijde 1
2662 EB Bergschenhoek
Tel: 010-5114581